Zimski akvarel program 2018

DNEVNI PROGRAM


Riva Obala hrvatskog narodnog preporoda


Koncertni program od 01. 12. do 31. 12. (od 11,00 do 13,00 sati)


 

01. 12. Sub. KLAPA CONTRA, MAŽORETKINJE GRADA SPLITA
02. 12. Ned. ZABAVNA GRUPA JUKEBOX
06.12. Čet. SV. NIKOLA (sv. Nikola u posjeti djeci, program prilagođen najmlađima, krampus, dječje plesne, glumačke skupine, mažoretkinje, dječji igrokazi, lutkarske figure iz raznih dječjih crtića; nastupaju: Mažoretkinje Grada Split, Plesni studio NOA, Talent studio M, dječji vrtić Calimero)
08.12. Sub. MJUZIKL „MAMMA MIA„ – ABAZZIA
09.12. Ned. ZABAVNA GRUPA SOL
13.12. Čet. SV. LUCIJA (Ana i Olaf u posjeti djeci, program prilagođen najmlađima, dječje plesne, glumačke skupine, dječji igrokazi, lutkarske figure iz raznih dječjih crtića; nastupaju: Plesni studio NOA, Talent studio M, Mažoretkinje Grada Split)
15.12. Sub. ZBOR LIJEČNIKA – SPLIT I ZBOR BRODOSPLIT
16.12. Ned. STEFAN KOKOŠKOV (tenor), ZORAN VELIĆ (klavir), DANIRA IPAVEC (harmonika), BJANKA IVAS (sopran)
22.12.Sub. ZABAVNA GRUPA PROVIDENCA
23.12.Ned. ZABAVNA GRUPA PINK PANTHER
24.12. Pon. KLASIČNI KVARTET SPALATO
29.12.Sub. ZABAVNA GRUPA DISCO INFERNO MAGIC ( BONEY M )
30.12.Ned. GRADSKA GLAZBA – ORKESTAR IMOTSKI
31.12. Pon. POP ROCK CABARET (Šibenik)

 

 


VEČERNJI PROGRAM


Riva Obala hrvatskog narodnog preporoda


Koncertni program od 01. 12. do 31. 12. (od 20 sati)


 

01.12. Sub. OTVARANJE – KONCERT GIULIANO
02.12. Ned. DJ PAYO – RIVADROM
03.12. Pon. DJ ALDO-RETROFON
04.12. Uto. GOOD VIBES by DJ FleX
05.12. Sri. DJ ALDO – RETROFON
06.12. Čet. KONCERT HARI RONČEVIĆ – SVETI NIKOLA
07.12. Pet. PINK PANTER BAND
08.12. Sub. POP ART BAND
09.12. Ned. DJ PAYO – RIVADROM
10.12. Pon. DJ ALDO-RETROFON
11.12. Uto. GOOD VIBES by DJ FleX
12.12. Sri. DJ ALDO – RETROFON
13.12. Čet. KONCERT KLAPE ŠUFIT – SVETA LUCIJA
14.12. Pet. DREAMERS BAND
15.12. Sub. AURORA BAND
16.12. Ned. DJ PAYO- RIVADROM
17.12. Pon. DJ ALDO-RETROFON
18.12. Uto. GOOD VIBES by DJ FleX
19.12. Sri. DJ ALDO-RETROFON
20.12. Čet. DJ PAYO – HIT MIX
21.12. Pet. KONCERT GRUPE DALMATINO
22.12. Sub. POP ART BAND
23.12. Ned. KONCERT ČETIRI TENORA
24.12. Pon. KONCERT KLAPA ISKON –dnevni
24.12. Pon. BADNJAK DJ PARTY
25.12. Uto. CHRISTMAS PARTY DJ PAYO
26.12. Sri. DJ ALDO RETROFON
27.12. Čet. GOOD VIBES by DJ FleX
28.12. Pet. KONCERT – SLAVONIJA BAND
29.12. Sub. AURORA BAND
30.12. Ned. DJ PAYO –HIT MIX
31.12. Pon. DJ PAYO – HIT MIX
01.01. Uto. GOOD VIBES by DJ FleX
02.01. Sri. DJ ALDO RETROFON
03.01. Čet. GOOD VIBES by DJ FleX
04.01. Pet. DREAMERS BAND
05.01. Sub. ZATVARANJE – NENO BELAN & FIUMENSI
06.01. Ned. AFTER PARTY – DJ PAYO